Foukaná izolace od Machstavu frčí

Minulý týden byl v Machstavu s foukanými izolacemi opět velmi úspěšný. Podařilo se nám foukanými izolacemi zaizolovat tisíce metrů čtverečních podhledů a stropů. Foukané izolace nejsou jenom o izolacích. Se zateplením stropních nebo střešních konstrukcí jde ruku v ruce i odvětrání dotyčných konstrukcí.

 

Odvětrání půdních prostor

Již několikrát jsme ne tomto místě informovali o tom, jak je důležité společně s tepelnými izolacemi stropů a střech současně řešit i odvětrání izolovaných konstrukcí. Tak jako jsou předpisy a normy na izolační práce, tak jsou v platnosti předpisy a normy určující odvětrání a jeho kvalitu. Ono totiž kvalitní odvětrání půdního prostoru je relativně jednoduché provést. Důležité je nic nepodcenit a odvětrání správně navrhnout, aby bylo plně funkční a sloužilo k tomu účelu, ke kterému bylo vyhotovené. Správně provedené odvětrání odvádí vlhkost ze střešních nebo stropních konstrukcí, a to především v období od podzimu do jara. V letním období dokáže plně funkční odvětrání odvádět přebytečné teplo vzniklé přehříváním střešní krytiny od slunečního záření z půdních prostor ven. Kvalifikovaná, profesionální a firma se zkušenostmi dokáže navrhnout a provést odvětrání, které bude plnit všechny výše uvedené požadavky kladené na funkční odvětrání střechy nebo půdního prostoru. Machstav takovou společností je.

 

Zkušenosti z extrémně namáhaných budov

Machstav pomáhá zemědělcům nejenom s tepelně izolačními opatřeními, ale navrhuje pro ně i levné a funkční odvětrávací systémy. Zemědělské haly jsou v mnoha ohledech extrémní provozy. Chovný prostor trpí vysokými vlhkostmi. Tato vlhkost prochází mnohdy skrz podhled, který nebývá parotěsný do vrstvy tepelné izolace a dále do půdního prostoru kde kondenzuje, a to buď ve vrstvě tepelné izolace, pokud je tato vrstva izolace dostatečně vysoká nebo výše někde na konstrukci střechy nad touto vrstvou izolace, a to v tom případě, že tato vrstva tepelné izolace je příliš nízká a teplý a zároveň vlhký vzduch projde až na prochladlé konstrukce krovu nebo střechy. Tyto problémech se projevují od podzimu do jara. A v letních měsících, což v posledních letech bývá klidně už konec dubna, kdy zemědělské haly začnou trápit první 30°C vedra. V těchto teplých dnech se střešní krytiny dokáží rozpálit i navíce než 70°C! V těchto těžkých chvílích nastupuje Machstav, který jednoduchými, ale přitom plně profesionálními a levnými opatřeními dokáže dostat přebytečnou vlhkost z půdních prostor pryč. A úplně stejným způsobem si Machstav dokáže poradit i s přehřátým vzduchem pod rozpálenou střešní krytinou. Chce to jediné. Kvalitní a plně funkční systém odvětrání navržený přímo na míru každé zemědělské haly a nejenom jí. Stejně dobře a efektivně si dokážeme poradit na jakékoliv jiné vhodné hale. Zavolejte nám 722689388 a rádi pomůžeme i Vám, tak jak jsme pomohli ostatním majitelům hal. Podobné realizace jsme provedli na stovkách zemědělských hal.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace