Foukaná izolace na vazníkovou konstrukci a do dutiny heraklitové stěny v budově skladu v Brně

  • I. etapa - foukání na volnou plochu
  • I. etapa - foukání na volnou plochu
  • I. etapa - foukání na volnou plochu
  • II. etapa - foukání do dutiny stěny
  • II. etapa - foukání do dutiny stěny

Průmyslový

Foukaná izolace

28.09.2018

V rámci rekonstrukce provozovny chtěl investor provést zateplení stropní konstrukce v prostoru vazníkového krovu. Podklad pro foukání na stropě tvořily OSB desky. V rámci nabídky jsme investorovi poradili s výběrem vhodného izolačního materiálu, kdy volba padla na skelnou izolaci Supafil loft s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a lehkostí. V rámci nabídky náš specialista výpočtem stanovil nejefektivnější tloušťku izolační vrstvy. Poté stačilo pouze dohodnout den a čas realizace.

Investorovi se práce naší firmy natolik líbila, že se rozhodl pro zateplení další konstrukce. Chtěl tedy zateplit i dutinu obvodové stěny. Konstrukce stěny sestávala z heraklitu po obou stranách pláště, do kterého si investor připravil otvory v rozsahu dle naší dohody, kterými bylo možné dutinu bez problému zafoukat. Izolační materiál se použil stejně jako u foukání na volnou plochu Supafil loft, pouze se změnila spotřeba izolace v kilogrameh do m3. Jelikož se izolace realizovala do dutiny, bylo vhodné materiál foukat pod vysokou hustotou. Veškeré zateplovací práce proběhly na dvě etapy s maximální spokojeností zákazníka.

Oblast:Brno-město
Objem:39,4 m3
Materiál:Supafil loft
Objekt:Průmysl

Segment

Typ

  • Volná plocha
  • Dutina stěny

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace