Izolace Chrudim

V lednu provedla Poctivá izolace zateplení stropu rodinného domu s valbovou střechou v Chrudimi. Stávající tepelná izolace již nebyla dostačující, a tak se majitel domu rozhodl vytvoření nové vrstvy foukané izolace od Poctivé izolace. Náš profi tým proškolených pracovníků nafoukal na strop lehkou foukanou izolaci z bílého panenského vlákna ve vrstvě vysoké 25 cm. Přemýšlíte i Vy o obnovení stávající vrstvy tepelné izolace? Náš technik Vám při důkladné prohlídce zhodnotí stav izolace navrhne efektivní řešení na míru pro Vás. V rámci našeho špičkového zákaznického servisu Vám rovněž poradíme třebas s výběrem toho pravého izolačního materiálu. Zavolejte nám na 721 207 099 a poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace. Jsme tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace