Zateplení Třebíč

Na začátku listopadu 2022 provedla Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu ve Vícenicích u Náměště nad Oslavou. Konkrétně se jednalo o novostavbu se sedlovou střechou a konstrukcí krovu tvořenou montovanými střešními vazníky a sádrokartonovými stropy. Jako materiál byla použita foukaná celulózová izolace, jejíž největší předností je její vysoká měrná kapacita tepla. Díky této vlastnosti dokáže tento materiál skvěle akumulovat teplo a zamezí tak nepříjemnému přehřívání v horkých letních dnech. Zavolejte nám na 721 207 099 a poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. Rádi Vám se vším ohledně zateplení poradíme a pomůžeme. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace