Tentokrát se o foukaných izolacích nebudeme rozepisovat tolik jako vždy, protože dnes nahlédneme na zahájení prací novostavby haly výkrmu prasat. Foukaným izolacím se více prostoru vrátí opět příští týden. Jednou za měsíc se podíváme, co se děje na našich stavbách, které se po dlouhé zimě opět začínají rozbíhat.

Novostavba haly chovu prasat

V průběhu zimy, pokud počasí dovolilo, jsme prováděli přípravné práce na stavbě haly chovu prasat. Připravovali jsme pláň, překládali cestu, zasypávali, přemisťovali apod. Letošní zima nebyla pro stavební práce příliš přívětivá. Sníh, mráz, déšť.

Zahájení prací na stavbě stáje

Začátkem března jsme mohli konečně nastoupit na hrabání základů novostavby haly výkrmu prasat. Po vyměření haly jsme vyhrabali výkopy základů, srovnali a zhutnili podloží a vyrovnávací mazaninou se připravili rovinu pro postavení bednění a následné vylití základů. Založení stavby nám bude trvat cca měsíc. Cela hala chovu prasat bude na celoroštu. To znamená, že na celé ploše haly 100 x 25 m, vyjma přípravny, se budou nacházet kejdové vany. Obvodové stěny budou tvořeny betonovými sendvičovými panely. Střešní konstrukci haly budou tvořit dřevěné sbíjené vazníky. Omyvatelnost podhledu bude zajištěna montáží sendvičových panelů. Hala bude zastřešena plechovou trapézovou krytinou. Hala výkrmu prasat bude stát na farmě v Malíkovicích. Práce jsou naplánované do konce října letošního roku.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace