Foukané izolace

Vzhledem k tomu, že máme 1. pracovní týden roku 2021 a od 23.12. 2020 do 3.1.2021 jsme čerpali dovolenou a síly na nové zakázky, které nás v lednu v celém roce 2021 čekají, tak nemáme, co z minulého týdne hodnotit. Foukané izolace jsou vhodné pro zateplení všech konstrukcí – stropy, střechy, stěny. A v podstatě ani nezáleží jaký provoz se v zateplovaném objektu nachází. Může to být rodinný dům, bytový dům, průmyslový objekt nebo zemědělská hala. Pro chovatele drůbeže je technologie foukané minerální izolace velmi zajímavým, a přitom levným způsobem zateplení, které pomáhá celý rok. V těch částech roku, kdy je potřeba haly vytápět dokáže poctivě provedená foukaná izolace snížit náklady za vytápění a v létě, kdy je tepla zase až moc, pomáhá izolace zabránit přehřátí hal.

První pracovní týden roku 2021

Čeká nás inventura skladových zásob izolace a ostatního materiálu, který k foukaným izolacím potřebujeme. Tak, jako každý rok, i letos v 1. pracovním týdnu si uděláme školení celého týmu foukaných izolací včetně školení BOZP.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace