Střecha Plzeň

V květnu 2024 provedla Poctivá izolace realizaci nové střešní krytiny na středisku Bor u Tachova. Tuto zakázku jsme získali na základě výběrového řízení vypsaného investorem. Poctivá izolace splnila veškerá kritéria a ještě nabídla nejlepší cenu! Předmětem rekonstrukce střechy byla rovněž demontáž stávající střešní krytiny, s čímž má Poctivá izolace bohaté zkušenosti. Jsme dlouholetým a zkušeným dodavatelem zemědělských staveb a máme za sebou již bezpočet rekonstrukcí střech, stěn, stropů i podlah u všech typů hal pro chov zvířat. Zavolejte nám na 722 689 388 a my Vás rádi navštívíme a pomůžeme s řešením i Vašich zemědělských staveb. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace