Tak jako už několikrát v minulosti začneme ohlédnutím za minulým týdnem, který byl posledním v měsíci říjnu. Byl to týden s jedním dnem volna 28. října. Přesto jsme měli 11 realizací, při kterých jsme spotřebovali cca 10 tun izolačních materiálů. Foukali jsme především novostavby rodinných domů.

Co nás čeká v listopadu?

Podzim a různá omezení jsou v plném proudu. Věříme, že nás nepostihne žádná karanténní ani jiná katastrofa. Samozřejmě nejde vždy vše podle plánu a osud nám do našich plánů a představ hází vidle. Například nám do cesty nadělí jiné vozy a my si trochu nabijeme čumák. A pak nemůžeme přijet na zakázku včas. Naštěstí máme náhradní auta, tak jenom vše přeložíme a jedeme dál. Kdo je připraven, není překvapen! Budeme věřit, že i listopad bude výkonnostně pěkným měsícem. Dále bychom v listopadu rádi stihli udělat ještě nějaké pěkné letecké fotky a videa z našich realizací, ale k tomu potřebujeme, aby se trochu vylepšilo počasí. Tak uvidíme, jak to vše dopadne.

Ještě jednou k (výjimečnému) říjnu 2020

Měsíc říjen byl pro foukané izolace v Machstavu výjimečný. Machstav provádí foukané izolace již 10 let. Za tu dobu jsme provedli tisíce realizací. V naší historii jsme měli roky lepší a slabší. Za celý rok 2019 jsme zrealizovali největší objem foukaných izolací za dobu existence Machstavu. Rok 2020 začal velmi slibně a vypadalo to na další úspěšný rok. Na jaře 2020 přišla povinná odstávka ekonomiky. Nikdo nevěděl, co bude. O to větší radost máme z říjnového plnění. Nejenom, že se nám podařilo splnit nastavený plán zrealizovaných m3 foukaných izolací, ale zároveň jsme v říjnu 2020 nafoukali nejvyšší měsíční objem v celé 10tileté historii Machstavu. Za tento výkon patří poděkování především Vám, našim zákazníkům, protože bez Vaší důvěry v tým foukaných izolací Machstav bychom nikdy nic nenafoukali. Ihned v děkovacím závěsu za Vámi našimi klienty jsou všichni kolegové z týmu foukaných izolací v Machstavu. Takže vám všem patří velké poděkování!

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace