Úspora díky podlahovému roštu

Stropní tepelná izolace výrazně omezí náklady na vytápění Vašeho domu

Tepelná izolace Vašeho domu sníží roční náklady na vytápění Vašeho domu velmi výrazně. Odborně provedená tepelná izolace u standardně velkého domu sníží roční náklady na vytápění až o sedmdesát procent. Nejúčinnější tepelná izolace a také izolace s nejnižšími pořizovacími náklady je zateplení stropu. Proč zateplení stropu přináší nejvyšší účinek? Jednoduše proto, že již zákon fyziky říká, že teplo stoupá od podlahy směrem vzhůru, proto stropem dochází k nejvyšším tepelným ztrátám.

Distanční podlahový systém Vás chrání před ztrátami tepla

Distanční podlahový systém využijeme všude tam, kde je potřeba strop tepelně izolovat foukanou izolací a jedná se o strop bez dutiny. Díky podlahovému roštu tak získáme náhradní dutinu pro foukanou izolaci. Podlahový systém vyniká svou mimořádnou variabilitou, takže po aplikaci tohoto roštu a po aplikaci tepelně izolačního materiálu od společnosti Machstav se vyhneme vzniku tepelných mostů, takže zamezíme i minimálním únikům tepla.

Podlahový systém Vás nepřipraví o výhody foukané izolace

Podlahový systém je možné aplikovat i do obtížně dostupných míst, protože si můžeme nastavit nejen výšku, ale také šíři spojovacích latí přesně dle potřeb tepelně izolovaných prostor. Materiál na foukanou izolaci patří na současném trhu mezi nejoblíbenější tepelně izolační materiály nejen pro svou snadnou manipulaci a rychlost aplikace, ale také proto, že po aplikaci nedochází k žádným prořezům či jiným zbytkům materiálu, které se již nedají dále použít, takže platíte pouze za materiál, který opravdu spotřebujete! Distanční podlahový systém Vám tak umožní tepelně izolovat foukanou minerální izolací také objekty, které nemají dutinu, do které se dále aplikuje tepelně izolační materiál. Díky podlahovému systému tak nepřijdete o výhody, které Vám foukaná minerální izolace přinese a to nejen v zimním, ale také v letním období.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace