Úspora a dotace 

Foukaná minerální izolace se někdy označuje jako dutinová.

Foukaná minerální izolace je vyrobena z minerálních vláken a je určena k izolaci především dutých prostor, proto bývá v mnoha případech označována také jako dutinová izolace. Velmi dobře se tento tepelně izolační materiál osvědčil také při tepelné izolaci stropů či střešní konstrukce. Svým uživatelům přináší velké množství podstatných výhod, z nichž hlavní výhodou je úspora peněz za energie. Skvělé je, že u tohoto izolačního materiálu neplatíte za zbylý materiál, protože všechen bývá spotřebován. Foukaná minerální izolace neškodí životnímu prostředí a také se vyznačuje velmi rychlou aplikaci.

K zateplení domu lze využít státní dotační programy

Chcete tepelně izolovat svůj dům, ale nemáte dostatek finančních prostředků? Nevadí! Společnost Machstav podporuje státem nabízené dotační programy, takže je možné, pokud splníte všechny potřebné kritéria na zateplení svého domu využít některý z nabízených dotačních programů, jako tomu bylo v minulých letech například z programu „Zelená úsporám“. Naše společnost své zákazníky vždy v čas a s předstihem informuje jaké státem nabízené programy využít v každém konkrétním období. V minulých letech se z velké části dotační programy týkaly zateplení komerčních objektů a z menší části rodinných domů. Odborně provedená tepelná izolace velmi výrazně sníží náklady na vytápění Vašeho domu.

Investice do zateplení se rychle vrací na úspoře tepla

Vydaná investice do tepelné izolace se Vám velmi rychle vrátí na úspoře energií, takže tato investice se každopádně vyplatí. Jakým materiálem zateplit svůj dům? K aplikaci foukané izolace se nejběžněji využívá materiál na bázi skelného nebo čedičového vlákna. Vhodnost daného materiálu vždy posoudí kvalifikovaný pracovník naší společnost při posouzení Vašeho objektu. Tuto službu poskytuje společnost Machstav všem svým zákazníkům naprosto zdarma a bez závazků. Oba materiály k aplikaci foukané izolace jsou velmi kvalitní, ale každý z těchto materiálů má po zafoukání rozdílnou objemovou hmotnost, takže je vhodný do jiné konstrukce.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace