Machstav v květnu 2020

Měsíc květen byl ve znamení očekávání, jak se nám začnou rozebíhat zakázky a poptávky po nedobrovolném přiškrcení ekonomiky. Očekávání byla optimistická a velmi nadějná. Výsledek května je ovšem takový rozpačitý. Poptávky ano, objednávky ano, ale realizace se posouvají na další období.  Květnové deštivé počasí nám také jako stavařům nepomohlo. Z dešťů máme radost jako zahrádkáři. Nicméně deště nám přibrzdily přípravné práce pro realizace foukaných izolací – realizace ze střech.

 

Stavby

Stavby, které má Machstav v běhu, tak v měsíci květnu jely ve velmi dobrém tempu. Počasí ani nic jiného nás nebrzdilo v realizacích. Horší výsledek jsme zaznamenali u zakázek, které jsme měli v květnu objednávat. Zde jsme zaznamenali nervozitu investorů ze současné situace a nejisté doby. Podobnou náladu a nechuť objednávat nové stavební zakázky investoři projevovali už v dubnu. Jsme tedy již dva měsíce za sebou ve stejné situaci. V květnu se nám podařilo sice objednat zakázky v celkové hodnotě cca 35 000 000 Kč, tento výsledek nás ovšem těší pouze z části. Dařilo se pouze části obchodního týmu Machstav.

 

Co nás v Machstavu čeká?

V červnu nás čekají realizace foukaných izolací, které byly v květnu odložené z důvodu nepřízně počasí, nepřipravenosti apod. V červnu bychom podle všeho měli zrealizovat podstatně větší objem izolací než v květnu. Věříme, že tomu tak skutečně bude. Stavební část Machstavu připravuje realizaci opravy podhledů na dvou halách farmy chovu kuřat – cca 6 000 m2 podhledů. Připravujeme také realizaci oprav 7 betonových nádrží na farmě chovu prasat. V letním období začneme provádět rekonstrukci administrativní budovy na farmě v Tišicích. Čekají nás výběrová řízení na dodavatele rekonstrukcí dalších zemědělských objektů, ve kterých bychom chtěli uspět. A v neposlední řadě nás čeká ještě cca 1,5 měsíce tvorba rozpočtů, které budou sloužit jako podklad k žádostem o dotaci. Takže práce dost a věřme, že bude přetavena do úspěšných objednávek a později i realizací.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace