Foukané izolace v prosinci

V prosinci 2020 se foukaným izolacím v Machstavu vedlo velmi dobře. Nafoukali jsme cca 36 tun izolací do všech možný typů konstrukcí a budov. Poslední realizace jsme měli 21.12.2020, a to dvě novostavby rodinných domů. A těsně před Vánoci jsme absolvovali tradiční školení.

Foukané izolace v roce 2020

Uplynulý rok byl z pohledu foukaných izolací v Machstavu velmi dobrý. Celkový nafoukaný objem byl oproti předchozímu období cca o 10 % vyšší. Což by se dalo považovat téměř za zázrak, kdybychom sami nevěděli, že jsme tomuto výkonu šli velmi naproti, především skvělou prací celého týmu foukaných izolací, a proto tento výsledek nepovažujeme za zázrak, ale za plod tvrdé systematické práce, která přinesla v tak příšerném roce, jakým byl právě rok 2020, zasloužené ovoce. Právě práce a naše výsledky ve foukaných izolacích byly hybnou silou a motivací vydržet a překonat celospolečenské problémy, které se dotkly všech lidí v České republice. Když se lze na něco upnout, tak i současný celospolečenský marast se dá zvládnout a lze vidět světlo na konci tunelu.

Bez Vás zákazníků a partnerů to nejde

Samozřejmě bez Vás, našich zákazníků a obchodních partnerů bychom tak skvělých výsledků na foukaných izolacích nebyli schopni dosáhnout, protože bychom neměli kde a komu izolace foukat. Za to Vám patří velký DÍK! Celý rok 2020 jsme k Vám, našim zákazníkům s velkou radostí jezdili foukat izolace, opravovat a stavět haly, montovat zámečnické a klempířské výrobky. Děkujeme Vám za důvěru, kterou jste naší práci dali.

Přejeme Vám do roku 2021 vše dobré.

 

Tým MACHSTAV

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace