První únorový týden v Machstavu

byl opět ve znamení foukaných izolací a nejenom jich. Ale přece jenom největší počet zákazníků máme právě u odběratelů foukaných izolací, i když z celkového objemu zrealizovaných stavebních zakázek tvoří právě foukané izolace něco kolem 10% výkonu celé společnosti Machstav. V prvním únorovém týdnu se nám podařilo zrealizovat zakázky, jejichž celkový objem představuje cca 5 tun nafoukaných izolací.

 

Stavební sezóna

se pomalu rozjíždí. V současné době pracujeme na II. etapě výstavby skladu v Kosteleckých uzeninách. V loňském roce jsme se podíleli na výstavbě I. etapy. Další realizací, kterou provádíme na etapy, je postupná rekonstrukce provozu mlékárny v Přibyslavi. I na této zakázce nyní pracujeme a na několika dalších drobnějšího charakteru. Rozjezd nasmlouvaných větších realizací čeká na příchod trochu teplejšího počasí, aby se mohly rozeběhnout zemní a betonářské práce. Takže v současné době pracujeme na přípravách na rozjezd právě těchto zakázek. V tomto období jednáme i o dalších realizacích na rok 2019 a očekáváme, že se nám do konce února podaří získat další větší zakázky, kterými bychom si naplnili naší realizační kapacitu ze 3/4.

 

Co je dál nového?

Pokračujeme na adaptaci zasedací místnosti na kanceláře, kde budou pracovat rozpočtáři a stavbyvedoucí. Rozjíždí se práce na 2. NP, kam přemístíme zasedací místnost. Pokud vše půjde dobře, tak s pracemi začneme od 15.2. Rovněž se pozvolna rozjíždí rekonstrukce výrobní části areálu. Tam zatím spíše bouráme a bouráme.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace