Proč vůbec uvažovat o zateplení?

Aby v zimě bylo teplo a v létě nebylo vedro! Tepelné izolace využije úplně každý, kdo chce snížit výdaje za vytápění nebo potřebuje odstranit problematické jevy ve vytápěných objektech, jako jsou kondenzáty vodních par, plísně, odtávání sněhu na střeše, promrzání objektů a v letních měsících naopak přehřívávání. Odstraněním těchto obtížných fyzikálních jevů pomůžeme každému vlastníku nemovitosti s vhodnou konstrukcí. Především majitelům rodinných domů, bytových domů (různá SVJ, bytová družstva apod.), průmyslovým a zemědělským podnikům, drobným živnostenským provozovnám (dílny, prodejny apod.), městům a obcím vlastnících vhodné objekty.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace