Přínosy izolace a zateplení 

Foukaná izolace v zimě šetří a v letním období poskytuje příjemné klima.

Hlavním cílem foukané minerální izolace je fakt, že Vás v zimním období chrání před ztrátou tepla a tak díky ní výrazně snížíte náklady na vytápění svého domu. V letním období naopak chrání dům před přehříváním a to hlavně místnosti pod střechou, které se bez izolace stávají naprosto neobyvatelnými. Materiál k aplikaci foukané izolace je nehořlavý a voděodolný a také velmi dobře chrání obyvatele domu před přílišným hlukem. Daný materiál neztrácí nic z výhod ostatních konkurenčních materiálů na zateplení objektů, ba naopak majitelům objektu foukaná izolace poskytuje ještě více výhod.

K rozmělnění materiálu dochází přes stroj na nákladním autě

Materiál vhodný k aplikaci foukané minerální izolace je jemné vlákno, k jehož rozmělnění dochází na nákladním autě. Po aplikaci foukané izolace vzniká jedna souvislá vrstva bez vzniku tepelných mostů. Tepelně izolační materiál je možné aplikovat také do obtížně dostupných míst. Aplikace materiálu pomocí foukané minerální izolace nevyžaduje složité zásahy do konstrukce objektu. Foukaná izolace je nejen velmi účinným zateplením objektů v současné době, ale také vyžaduje malé náklady na pořízení. Po aplikaci je všechen tepelně izolační materiál spotřebován, protože nedochází k prořezům jako u ostatních konkurenčních objektů. Pro mnoho domů je zateplení foukanou minerální izolací jediná možnost jak svůj dům zateplit nejen účelně a rychle, ale také s minimálními pořizovacími náklady.

Zateplení stropu výrazně sníží náklady na vytápění domu

Největším přínosem foukané izolace je zateplení stropu, protože po provedeném zateplení snížíte své roční náklady na vytápění domu u standardně velkého domu až o 35%, v některých případech i více. Jak mohu získat další potřebné informace? Pokud už Vás nebaví platit přehnaně vysoké náklady za vytápění Vašeho domu, pak je nejjednodušší zavolat do naší společnosti a nezávazně a zcela zdarma si domluvit posouzení objektu, kde se od našeho technika dozvíte jak zateplení Vašeho domu jednoduše řešit.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace