Poslední pracovní týden roku v Machstavu

Je tu zase konec pracovního roku a minulý týden byl pro nás v Machstavu posledním kompletním pracovním týdnem roku 2020. V tomto týdnu jsme nafoukali cca 10 tun izolací na 10 zakázkách. Nejvíce jsme nafoukali lehkého minerálního vlákna Supafil loft. Skladba zakázek byla tentokrát uniformní - 10 zakázek = 10 novostaveb. Jedna z nich trošku malinko vybočila, protože z 10 realizací bylo 9 novostaveb rodinných domů a 1 novostavba domu s pečovatelskou službou.

Když původní stará budova získává nový účel

Machstav pomáhá staré původní zemědělské budovy adaptovat na nové provozy odpovídající dnešním chovatelským potřebám. Tak jako v případě staré sýpky. Majitel se rozhodl, že z původní sýpky vytvoří prostředí pro chov kuřat. V minulém týdnu přišla řada na zhotovení zateplené betonové podlahy. V lednu budou vytvořené otvory na ventilaci, namontován podhled ze sendvičových panelů, následovat budou drobné zednické práce, poté nastoupí řemesla vodaři, elektrikáři a montážníci chovatelské technologie.

Co nás čeká?

Čeká nás ještě poslední pracovní týden roku 2020. I na něj máme naplánované ještě 2 výjezdy na foukané izolace. Pak už doděláme pár drobných pracovních úkonů a půjdeme především odpočívat a budeme se těšit na další práci po zimním slunovratu, ten letos připadá na 21.12. v 11:03 h., po Vánocích 24.12.-26.12. a po Novém roce 1.1. 2021.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace