Jsme v polovině prázdnin. V Machstavu pracujeme a dovolenkujeme zároveň. Počasí se trochu umoudřilo, takže jsme plánované realizace foukaných izolací ze střech stihly provést. Foukané izolace se po odstávce ekonomiky rozbíhají i po realizační stránce. Poptávky a oceňování běží velmi dobře. Pouze vázne připravenost staveb. 2 měsíce odstávky jsou znát. Stavební část Machstavu taky šlape. V současné době nám běží asi šest staveb. Za nás tedy dobré.

 

Poděkování našich zákazníků

Velmi nás těší každá pochvala od našich klientů nejenom za provedenou realizaci foukané izolace, ale i za způsob provedení, předložení a komunikování cenové nabídky. Jsme moc rádi, že způsob práce a lidský přístup k zákazníkovi se Vám, našim klientům, líbí. Snažíme se Vám technické a odborné záležitosti spojené s foukanou izolací sdělit v člověčí podobě, tak aby tomu rozuměl každý z Vás. Víme totiž, že nejsme všichni technici,stavaři ani projektanti, a ne každý porozumí všem těm číslům a odborným údajům, které jsou se zateplováním vždycky spojené. Proto nás těší zpětná vazba od Vás, od zákazníků, kteří nám řeknou, že jsme to vysvětlili ze všech nabízejících firem nejlépe, nejjednodušeji a že po přečtení naší cenové nabídky víte úplně všechno, co potřebujete k zateplení foukanou izolací vědět.  A tím si vlastně dokážete udělat obrázek i o cenových nabídkách naší konkurence. Cenová nabídka od Machstavu je sice plná číselných údajů, je ale zároveň plná i vysvětlujících informací. Klientům vysvětlujeme, proč navrhujeme ten konkrétní izolační materiál a proč ne jiný, tím ovšem nekončíme. Sdělíme, jakým způsobem bude probíhat realizace, jak dlouho bude trvat, co bude potřeba mít připraveno, co zařídíme my a co bude na Vás. Výsledkem je naprosto jasný průběh celého izolačního procesu a Vy máte jistotu, že Vás a ani nás v průběhu izolování nic nepřekvapí. No a pokud nám již po obdržení cenové nabídky, včetně doplňujících informací popisu průběhu realizace, přijde od Vás našich zákazníků poděkování za její přehledné zpracování, jsme moc rádi a děkujeme Vám za to.

 

V létě se i odpočívá

Jak už jsme uváděli na začátku článku. Prázdniny jsou ve své polovině. Léto sice běží, ale to teplo tomu chybí. I když letos zatím nejsou nic moc teploty, alespoň se stavy spodních vod razantně vylepšily. Nicméně druhá polovina července se trochu vylepšila, tak toho bylo potřeba využít a udělat si prodloužený víkend. Prý máme utrácet peníze v ČR. Nejteplejším místem ČR je jižní Morava, tak kam jinam za teplem a domácím utrácením než právě na jižní Moravu. Konkrétně Hnanice a Národní park Podyjí je z našeho pohledu skvělá volba na prodloužený víkend. Přes den cyklovýlety a po vynikající večeři návštěva sklípků v Hnanicích a v Šatově.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace