OPLÁŠTĚNÍ DESINGOVÝMI PANELY BENCHMARK A OPLÁŠTĚNÍ SENDVIČOVÝMI PANELY

Se stavbami ze sendvičových panelů se setkáváme dnes a denně na každém kroku. Mnozí z nás v nich, pracují, aktivně odpočívají nebo třeba nakupují. Ze sendvičových panelů se staví výrobní a skladovací haly, sportovní haly, nákupní střediska nebo autosalony.

Machstav je tradičním dodavatelem staveb ze sendvičových panelů po celé ČR a to již od roku 1996. Sendvičové panely jsou vhodné k opláštění jak nových budov tak stávajících, které prochází rekonstrukcí, například zemědělských objektů. U komplexní rekonstrukce zemědělské haly zůstane zachována pouze nosná ocelová konstrukce a nové opláštění haly zajišťují sendvičové panely vhodné do agresivního prostředí.

Sendvičové panely a rekonstrukce

Rekonstrukce vždy skýtají nepřeberné množství variant využití sendvičových panelů a proto, doporučujeme našim zákazníkům od prvopočátečního záměru s námi komunikovat, abychom společně nalezli nejvhodnější technickou a ekonomickou variantu. Samozřejmě ideálním stavem je řešit i tuto přípravu i při výstavbě nového objektu. Zvláště u použití designových panelů BENCHMARK, u kterých je velmi důležitá přesná příprava podkladní konstrukce. Kde doslova záleží na každém milimetru. Právě designové panely dají budově odlišný vzhled od ostatních objektů opláštěných klasickými sendvičovými panely.

Sendvičové panely a klempířské prvky pro společnost Ptáček v Praze

Pro prodejnu společnosti Koupelny Ptáček v Praze v Čestlicích, jsme dodávali a montovali 420m2  sendvičových panelů BENCHMARK Matrix. Opláštění designovými panely s dokonale skrytými kotvícími prvky nechá vyniknout výjimečnosti budovy. Součástí dodávek pro Koupelny Ptáček bylo i zbylé opláštění vlnitým plechem, včetně dodávky souvisejících klempířským prvků. Realizace proběhla v roce 2016 (anebo můžeme udělat do videa text typu: realizováno v roce 2016).

Opláštění sendvičovými panely výrobních provozů  pekáren Penam

Pro výrobní provoz Pekáren Penam v Rosicích jsme realizovali dodávka a montáž panelů pro opláštění v rozsahu cca 10.000m2 včetně dodávky a montáže klempířských prvků. Opláštění bylo provedeno sendvičovými panely z minerální vlny montované na železobetonovou konstrukci PREFA a tím vyhoví přísným požárním předpisům. Montáž panelů byla provedena z exteriéru, a proto je nosná konstrukce při pohledu zvenčí skrytá. Stavba se realizovala v roce 2016.  (anebo můžeme udělat do videa text typu: realizováno v roce 2016). 

Příčky, podhledy a sendvičové panely pro Líhně kuřat

Pro Líhně kuřat v Chropyni jsme dodávali a montovali vnitřní příčky a podhledy ze sendvičových panelů v celkovém rozsahu cca 11.000m2, montáž dveří do příček a dále jsme prováděli montáž technologických boxů pro líhnutí kuřat. A tak jako u všech ostatních staveb i zde jsme dodávali a montovali klempířské prvky. U této stavby byly pro opláštění použity opět klasické sendvičové panely a opláštění bylo provedeno z interiéru, a proto je ocelová konstrukce při pohledu zvenčí viditelná. Stavba z roku 2013 (anebo můžeme udělat do videa text typu: realizováno v roce 2013).

Pro všechny naše realizace si vyrábíme a dodáváme klempířské prvky z vlastní klempířské dílny. Výroba probíhá na šestimetrové počítačem řízené ohýbačce, která zaručuje dokonalou přesnost výroby.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace