OCHRANA KROVŮ PROTI DŘEVOKAZNÝM ŠKŮDCŮM

Většina budov má střešní konstrukci nebo chcete-li krov z dřevěných součásti - trámy, prkna, fošny. Jedná se o přírodní materiál a většina vlastníků domů podceňuje preventivní ošetření dřeva. Podmínky pro napadení dřevokaznými škůdci jsou v našich zeměpisných šířkách splněny téměř vždy. U hmyzu je tato hranice 10-12% vlhkosti dřeva u hub a plísní 18-20% vlhkosti dřeva. Poletující hmyz klade vajíčka i do již zabudovaného a starého dřeva. Vývojový cyklus tesaříka může trvat až 10 let, klíčivost výtrusů hub a plísní je až 6 let. Proto je velmi důležité ošetřit i napohled zdravé dřevěné stropní a střešní konstrukce.

 

Jak ochránit půdní prostory před vlhkostí, plísním i hmyzu

Růst dřevokazné houby probíhá většinou skrytě a po celé roky se zdánlivě nic neděje, avšak s nástupem vhodných podmínek se houba dokáže velmi rychle rozšířit a zničit i velké střešní a půdní konstrukce. Jako prevenci a jistotu Machstav doporučuje svým zákazníkům na základě výše uvedeného ochránit dřevěné části krovů a stropů, a to nejen před případným zateplením.
Proto se na Machstav můžete obrátit a velmi rádi Vám provedeme bezplatný poradenský servis.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace