Foukané izolace

Uplynulý týden jsme měli od foukaných izolací pohov. Důvodem byla plánovaná odstávka. Nikoliv pracovní odstávka, ale odstávka pouze ve foukání. Skupina foukačů pracovala na montáži podhledu ze sendvičových panelů. Součástí prací byla i montáž závěsného systému a všech klempířských prvků vhodných do agresivního prostředí. Ideální materiál pro klempířské prvky je lakovaný hliník.

Co nás čeká tento týden?

Opět vyjedeme foukat izolace. Počasí nám sice moc nepřeje. Pondělí jsme raději zůstali doma, protože naše výjezdy s foukanými izolacemi byly naplánované do oblastí, které zasypal sníh. Dálnice byly jedna sjezdovka. Takže jsme raději byli na straně bezpečí. Snad od úterý bude lépe a my budeme moci vyrazit. Na týden máme naplánovaných 10 realizací z celkovým množstvím nafoukaných izolací o váze cca 10 tun.

Další ohlédnutí do minulosti

Je zima, všude sníh a stavby běží pomalu. Tak se opět podívejme na jednu farmu, kde jsme v minulosti zrealizovali různé práce. Jedná se o farmu chovu prasat v Kasalicích. V uplynulých letech jsme na této farmě zrealizovali několik stavebních zakázek. Tou poslední byla oprava šesti skladovacích jímek kejdy. Akce proběhla na podzim v roce 2020. Předmětem prací bylo vyspravení korun jímek, odstranění protékání jímek, aplikací stěrky do agresivního prostředí, které v jímkách panuje a oplocení jímek.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace