Náhled do Machstavu

Foukané izolace jedou ve slušném tempu, které vydrží až do 20.12. kdy naše výjezdy k izolování přerušíme kvůli Vánocům. Nicméně do Vánoc ještě daleko a tak se pojďme podívat, jak se nám dařilo v minulém tedy 47. týdnu.  Foukanou izolací jsme zaizolovali 12 rodinných domů a k tomuto účelu spotřebovali cca 7 500 kg izolace. Mezi rodinnými domy opět převažovaly novostavby.  

 

V minulém týdnu jsme dokončili a

předali do užívání několik staveb. Dvě z nich byly zajímavé v tom, že od data zahájení po konečné datum dokončení uběhlo pouze 12 dnů! A rozsah prací? V obou případě se jednalo o rekonstrukci podhledů hal chovu drůbeže. Jedna realizace probíhala v jižních Čechách a druhá na jižní Moravě. Jihočeská akce spočívala v kompletní demontáži stávajícího podhledu včetně staré tepelné izolace, elektroinstalace a dodávce a montáže nových sendvičových panelů včetně klempířských prvků, zpětné instalace elektrických rozvodů a technologie výkrmu kuřat. Celková plocha podhledu činila cca 800m2. Jihomoravská zakázka spočívala v dodávce a montáže sendvičových panelů opět na podhled, ale v tomto případě bez nutnosti demontáže stávajících částí podhledové konstrukce. Celková výměra podhledu činila cca 3 500m2. Obě realizace jsme dokončili včas, dokonce ještě před stanoveným konečným termínem.

 

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

V Machstavu se připravujeme na

rekonstrukci našeho vlastního areálu. Bude se jednat o generální rekonstrukci výrobních a skladovacích prostor, včetně rekonstrukce povrchu komunikací. Rekonstrukce je naplánovaná na období dvou let. V průběhu tohoto období dostane hlavní výrobní objekt novou střechu, budou vyměněna všechna okna, dveře a budou namontována jednotná průmyslová vrata. Budovám uděláme nové fasády a veškeré komunikace budou nově vyasfaltovány.  Veškeré rekonstrukce budeme provádět za plného provozu.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace