Foukané izolace

Uplynulý týden byl poslední v měsíci listopadu. V tomto posledním týdnu se Machstavu podařilo foukanou izolací zaizolovat 15 rodinných domů s celkovou spotřebou izolace cca 8000 kg. Listopad byl celkově velmi dobrý měsíc, ačkoliv z hlediska množství nafoukaných izolací nebyl v letošním roce ten nejlepší.  Nejlepším měsícem v letošním roce byl pro foukané izolace říjen, ve kterém se nám podařilo zpracovat celkem cca 50.000kg izolačních materiálů.  

 

Noví zákazníci

Jsme velmi rádi a moc za to děkujeme všem našim zákazníkům, kteří nás doporučují dále v okruhu svých rodin, kamarádů, spolupracovníků a všech, kteří staví nebo opravují své domovy.  Je to pro nás to nejlepší ocenění naší práce jaké můžeme obdržet. Je velmi příjemné se od nového zákazníka dozvědět, že jsme před léty izolovali dům souseda, kamaráda nebo kolegy a že si nás chválil a že ta naše izolace suprově izoluju a proto se na nás obrací s důvěrou, a chce izolaci právě od nás. Za to všem, kteří nás doporučují dále moc a moc děkujeme!

 

Průběh staveb

V uplynulém týdnu nám naše stavby, na kterých ještě probíhají mokré procesy, malinko přibrzdilo počasí. Nicméně následující týden se opět oteplí a noční teploty opět nepadnou pod nulu, takže zbývající stavby dokončíme v klidu a v pohodě. V našem konkrétním případě se jedná o 3 akce. I tento týdenní odklad prací nemá, ale žádný vliv na termíny dokončení staveb a vše směřujeme zdárně k tomu, abychom nejpozději 19.12. předali a opustili všechny stavby, tak aby všichni naši zákazníci prožili Vánoční svátky v klidu a v pohodě a neměly zbytečné nervy z toho, že stavby, které vede  Machstav se táhnou přes Vánoce.  Tento týden se nám podařilo dokončit a předat další 3 stavby a očekáváme, že do 14.12. dokončíme a předáme dalších 5.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace