V Machstavu jsme zateplili technologií foukané izolace tisíce budov. Jsme přesvědčeni o tom, že naše zkušenosti, znalosti a dovednosti ve spojení s nejlepšími izolačními materiály vedou k dokonalému zateplení stropů a střech, a to vše za velmi přijatelné ceny s mnohaletou zárukou.

 

Kdo by nechtěl dokonale zateplený strop nebo střechu

Každý, kdo staví nebo rekonstruuje své bydlení, chce, co nejlepší výsledek. A to platí i pro tepelné izolace. Abychom mohli dokonale zaizolovat, tak musí být izolovaná konstrukce velmi dobře připravena. Musí splňovat veškeré požadované předpisy a normy, především požadavky kladené na odvětrávaní střešních a podstřešních konstrukcí jsou velmi důležité. Neméně důležitým aspektem je váhové zatížení tepelnou izolací. Žijeme v době, kdy se neustále zpřísňují požadavky na energetickou náročnost budov. Nově stavěné nebo rekonstruované budovy jsou zabalovány do čím dal větších vrstev tepelných izolací, z čehož samozřejmě jako izolatérská firma máme radost a jsme rádi, že před 10-ti lety jsme si vyhodnotili správně, že se bude izolovat čím dál více a že se jedná o obor, který má budoucnost. Ovšem s tím, jak se navyšují vrstvy tepelných izolací (dnes běžně 30-45 cm), tak se zvyšuje i zatížení těch částí konstrukcí, které tuto izolaci drží. Také se mnohem častěji řeší, jak dostat do šikmých částí střech vrstvu izolace o výšce 30 - 45 cm, když jsou krokve vysoké 16 – 20 cm. A mnoho další drobných technických úskalí spojených s dokonalým zateplením.

 

Pomoc je na blízku

Jak už bylo napsáno v úvodu článku, tak jsme v Machstavu zafoukali tisíce domů, střech a podhledů. Máme bohaté zkušenosti a zpětnou vazbu od našich klientů. Díky těmto zkušenostem, znalostem a dovednostem umíme poradit všem, kteří se na nás obrátí. Velmi rádi poradíme s veškerou problematikou spojenou se zateplením stropů, podhledů a střech ve všech možných typech budov od rodinných a bytových domů, přes průmyslové a zemědělské objekty, až po historické a církevní stavby. Izolaci stropů řešíme vždy v celkovém kontextu celého domu nebo budovy. Zaměřujeme se i na ty nejmenší detaily, tak aby výsledná tepelně izolační vrstva byla dokonalá. Poradíme Vám jednak po telefonu nebo emailu anebo osobně přímo na místě na stavbě. Nemusíte se bát nám zavolat i několikrát v průběhu stavby. Rádi Vám vaše dotazy zodpovíme několikrát nebo Vás i několikrát navštívíme před samotnou realizací v různých fází výstavby/rekonstrukce, tak abychom měli všichni jistotu, že izolační práce proběhnou hladce a výsledek izolování bude dokonalý. Přesně podle rčení: Dvakrát měř a jednou řež! Takže neváhejte a zavolejte nám i vy na 721 207 099.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace