Probíhající stavby Machstavu

Ve foukaných izolacích jsme zaznamenali oživení po propadu spojeném s vypnutím ekonomiky. Nasmlouvané zakázky na měsíc březen-duben se ze všeobecných důvodů odkládaly na pozdější termíny. Měsíc květen je mírně optimističtější než předchozí dva měsíce. Doufejme, že to v červnu vydrží.

Předané stavby v Lužci nad Cidlinou a Vidhosticích

Jsme téměř na konci měsíce května, tak se zase trochu ohlédněme za uplynulým měsícem. V květnu jsme předali halu chovu prasat po komplexní rekonstrukci v Lužci nad Cidlinou. Celková rekonstrukce probíhala od jara 2019 do května 2020. Finanční objem zakázky činil 86 mil. Kč. Machstav rekonstrukci prováděl z pozice generálního dodavatele. Technologii výkrmu prasat dodávala společnost Farmtec.

Další dokončenou stavbou a připravenou na předání v měsíci květnu je porážka drůbeže ve Vidhosticích. Celkový finanční objem stavby činil 23 mil Kč. I zde byl Machstav generálním dodavatelem celé stavby. 

Rekonstrukce hal v Libřicích a Čekanicích

V květnu 2020 pokračuje rekonstrukce haly chovu prasat v Libřicích. V tento měsíc je základním úkolem betonáž kejdové vany. Provádíme tedy především práce spojené s betonáží dna, obvodových zídek a příček kejdové vany. Pokračovaly práce na opláštění haly. Po stavební stránce byla dokončena sekce odchovu prasniček a v této části budovy započne montáž technologie.

V Čekanicích Machstav opravuje podhledy na hale chovu brojlerů. Na konci května Machstav nastoupil na realizaci další haly. V předchozích měsících a letech provedl opravy na této farmě již na několika halách. Oprava spočívá v doplnění podhledu novými izolačními panely, které odolávají agresivnímu prostředí chovu drůbeže, čistícím a desinfekčním prostředkům používaných při mytí hal. K opravě používáme velmi lehké specializované panely, které splňují i ty nejpřísnější protipožární předpisy kladené na zemědělské haly. Montáž máme velmi dobře nacvičenou a logisticky zvládnutou, takže nám na opravu haly s výměrou podhledů 2 500 m2 stačí cca 5-6 dní. Z toho je tedy vidět, že opravu podhledu na takto velké hale zvládneme během technologické odstávky haly mezi jednotlivými zástavy. Tím není ekonomika chovu kuřat nijak negativně ovlivněná.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace