Machstav v červnu 2020

Je opět konec měsíce, tak se pojďme malinko ohlédnout za měsícem červnem v Machstavu. Foukaným izolacím se dařilo na poli sběru poptávek, nabídek a objednávek. Trochu horší už to bylo na poli zrealizovaných zakázek. Množství poptávek i objednávek je vyšší než v roce 2019, přesto realizace trochu váznou. Tento nepoměr je dán téměř dvou měsíční odstávkou ekonomiky a svůj díl na tom má i nepříznivé deštivé počasí. Zákazníci by rádi izolovali, ale nemají připraveno, protože přípravné práce váznou. Řemeslníci po odstávce nyní nestíhají, stavební firmy nemají dostatek zahraničních pracovníků.  Vše vypadá tak, že nás bude čekat dost práce od srpna do konce roku 2020. V současné době máme v „čekárně“ více než 150 objednávek na realizaci s celkovým předpokládaným objemem cca 8 500 m3 izolací o celkové váze cca 200 tun. Pro představu se jedná o práci na cca 40 dnů. Běžný počet zakázek v „čekárně“ míváme v tomto období cca 3x nižší. V červenci nás čekají dovolené, tak budeme věřit a doufat, že se podaří všem našim zákazníkům dokončit přípravné práce a my vše zafoukáme v požadovaných termínech.

 

Stavby a reorganizace v Machstavu

V červnu jsme dokončili a předali několik stavebních zakázek. Rovněž tak jsme zahájili práce na dalších stavbách. Obchodně se nám podařilo získat několik realizací v celkovém objemu prací cca 45 mil. Kč. Se začátkem realizací ještě v roce 2020. Z důvodu chystaného nákupu nemovitostí a rozšíření Machstavu s.r.o. jsme se rozhodli dočasně pozastavit práce na areálu sídla firmy. Dále jsme se rozhodli uskutečnit reorganizaci na obchodním úseku. Foukané izolace obchodně fungují v zavedeném systému a tam nic měnit nebudeme. Jiné je to ale na obchodní úseku staveb. Zde jsme se rozhodli pro zrušení místa technicko obchodního poradce, a to k 30.6.2020. Nadále obchodní případy Machstavu s.r.o. na středisku staveb budou řešit jednak jednatelé společnosti a jednak externí spolupracovníci.

 

Ostatní

V červnu bylo velmi deštivé počasí, které příliš nepřálo venkovním odpočinkovým aktivitám. Nicméně se našlo pár relativně hezkých dní na cyklovýlety ať už po vinohradech jižní Moravy nebo v okolí Dobronína. Tak snad červenec bude slunečnější. Letošní jaro nám nebylo díky nové viróze umožněno vycestovat do Norska za rybami, tak někteří z nás více rybaří v místních rybářských revírech. Mimořádně se v červnu dařilo našemu kolegovi, kterému se podařilo během 3 návštěv spolkového rybníku Peklo v Polné ulovit 4 krásné kapry od 78 do 80 cm. Každý z nich vážil kolem 10 kg. Krásná útěcha za Norsko.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace