Foukané izolace

ve 2. týdnu roce 2019 nerealizovaly žádnou zakázku. Důvodem byla plánovaná dovolená realizačních pracovníků. V tomto týdnu jsme doplnily skladové zásoby izolačních materiálů. Ke konci roku 2018 naše sklady zely prázdnotou. Nyní jsme tedy připraveni na následující týdny, kdy opět vyjedeme foukat. Izolace jsou doplněny, foukací stroje opraveny, auta připravena a naši realizátoři natěšeni na další práci.

 

Některé stavby

jsme vlivem nepříznivých klimatických podmínek přerušili a čekáme na zlepšení. Stavby, které máme pod střechou, pokračují. Týká se to například výstavby sociálního zázemí na hale chovu prasat ve východních Čechách. Rekonstrukci převážné části haly výkrmu prasat jsme dokončili v prosinci. Nyní zbývá dodělat sociální zázemí, které nemá přímou návaznost na výkrm prasat.

 

Školení

začátek roku je vždy spojen s pravidelnými školeními. Jednak zima bývá ve stavebnictví volnější a jednak po Vánocích se všichni trochu hůře startujeme do plného výkonu. Z těchto důvodů v lednu absolvujeme různá povinná, úvodní, opakovací nebo vzdělávací školení. Letošní rok nemůže být tedy výjimkou. V našem kolektivu jsme v lednu přivítali poslední dva nováčky, kteří se zaškolují do našich systému.  

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace