Machstav představuje

Od tohoto týdne každý měsíc si Vám dovolíme v krátkosti představit jednotlivé kolegy. Pořadí představování bylo určeno losem. První pořadí bylo vylosováno Romanu Šebestovi.

 

Od stavbyvedoucího po šéfa oddělení v Machstavu

Roman, který do Machstavu nastoupil 1.10.2013 na pozici stavbyvedoucího. V této době Machstav realizoval jednodušší stavební zakázky typu výměny střešní krytiny, podhledů, stěn, zateplovacích systémů apod. Jeho úkolem bylo zajištění organizace a bezproblémového průběhu svěřených staveb. Když se to sešlo, tak toho někdy bylo až dost, ale Roman vždy situaci zvládl a vyřešil ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Postupem času, jak se Machstav rozvíjel a získával složitější a náročnější zakázky, byly kladeny i na Romana vyšší nároky a požadavky. Ke splnění stanovených náročnějších úkolů Romanovi pomáhají nejenom nově získané znalosti a dovednosti, ale i profesní a odborná školení, na které je vysílán. Svým přístupem k práci, týmovému duchu a naplňování cílů na jednotlivých zakázkách si Roman získal respekt nejenom u zákazníků, ale i ostatních kolegů v Machstavu. Proto bylo logickým krokem, že Machstav se svým vlastním rozvojem nabídl karierní postup Romanovi. Od 1.1.2019 nastoupil na pozici vedoucího stavební výroby. Převzal si a dnes řídí celé oddělení přípravy a realizace staveb.

 

Něco málo ze soukromí (svolení s uveřejněním bylo uděleno dle GDPR)

Roman je šťastně ženatý. K jeho rodinnému štěstí notnou dávkou přispívají dva synové. Typickým znakem Romana je pravidelný dřívější odchod z práce první úterý v měsíci. Jde totiž o krmný den. Den kdy se krmí jeho mazlíčci – hadi. Vedle hadů je vášnivým organizovaným pěstitelem kaktusů. No a od kaktusů není daleko k zahradničení, které je jeho další velkou vášní. Uklidnění po náročném dni se svými štístky syny nachází v četbě knih. V poslední době vede severská krimi.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace