Foukané izolace

V tomto týdnu tedy od 10. prosince do 14. prosince napadl první sníh. Poprvé jsme v letošní zimě zažili kolaps dálnice D1, přesto jsme izolace foukali, jako kdyby se nechumelilo.  Všechny zakázky jsme zrealizovali dle plánu. Nemuseli jsme kvůli dopravním komplikacím nic měnit. K zateplení všech akcí v tomto týdnu jsme spotřebovali cca 7.000kg izolačních materiálů.  S foukanými izolacemi finišujeme. Realizační konec roku se blíží! Zbývá nám pouze několik dní. Poslední výjezd máme naplánovaný na čtvrtek 20.12. A pak už nás čeká dvou týdenní volno.

Stavební zakázky

v tomto samém týdnu jsme dokončili zbývající stavební zakázky, které měli být hotové do konce roku 2018. Několik zakázek se díky počasí přerušuje a pokračovat budeme až v jarních měsících. S tímto postupem bylo počítáno již v době příprav daných akcí. Jedná se především o stavební práce, které jsou závislé na mokrých procesech, a které provádíme venku.

Rekonstrukce areálu Machstav

Vyhodnocení výběrového řízení na rekonstrukci areálu Machstavu proběhlo. Vítězným uchazečem se stala stavební společnost z Vysočiny. Do Vánoc s vítězným uchazečem podepíšeme smlouvu o dílo. V prvních lednových dnech se společně se zhotovitelem sejdeme a naplánujeme samotnou realizaci díla. Na přelomu ledna a února zahájíme stavební práce. S největší pravděpodobností začneme bouracími pracemi a pracemi v interiéru a s postupujícím jarem se přesuneme ven.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace