Machstav na konci dubna

Jsme v období dvou týdnů se čtyřmi pracovními dny a prodlouženými víkendy. I v těchto krátkých pracovních týdnech normálně pracujeme. V minulých dnech jsme dokončili zajímavou zakázku o objemu 763 m3 celulózové izolace (38150 kg foukané izolace). Jednalo se o izolaci dutin šikmých střech novostavby apartmánového domu ve Vrchlabí. Práce byla obtížnější než obvykle a časově náročná, nicméně ji naši pracovníci zvládli na jedničku, za což jim patří velký dík. Foukané izolace i nadále připravují nové zakázky do realizace, v drtivé většině se jedná o izolaci stropů novostaveb rodinných domů s konstrukcí krovu z příhradových vazníků a lehkých sádrokartonových podhledů. Navštěvujeme rozestavěné novostavby za účelem konzultací kvůli přípravným pracím, aby při realizaci šlo vše hladce. Ve větší míře nás v této koronavirové době poptávají chataři a chalupáři, kteří se snaží využít čas k opravám na stávajících rekreačních objektech a zjišťují, že izolace stropů jsou nedostatečné nebo zcela chybí. Žádná zakázka pro nás není dost malá, ke všem zájemcům o izolaci přistupujeme stejně zodpovědně a poradíme, jak nejlépe izolovat i tyto objekty.

 

Zavolejte nám a rádi Vám poradíme

Zavolejte nám tak, jako mnoho jiných a dnes již našich spokojených zákazníků. Každému se věnujeme individuálně a s maximální péčí. Pokud si nevíte rady jakým způsobem zaizolovat, jakou vybrat nejideálnější izolaci, jak nachystat konstrukci pro zateplení nebo si jen chcete nechat nezávazně zpracovat cenovou kalkulaci pro srovnání nabídek, vždy tu jsme pro Vás na tel. č. 721207099.

 

Stavby Machstavu

Rozestavěné stavby zatím běží podle plánu. Předávali jsme zrekonstruovanou farmu chovu prasat. Jednalo se o šest chovných hal výkrmu prasat v Lužci nad Cidlinou. Nyní jsme ve fázi příprav nových staveb. Samozřejmě jednáme o dalších realizacích ještě na letošní rok a připravujeme zajímavé zakázky na rok 2021.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace