Vánoční svátky a konec roku a Machstav

Tak jako pro spoustu z Vás, tak i v Machstavu jsou Vánoce vyhrazené k odpočinku, k regeneraci, zamyšlení, hodnocení uplynulého roku a stanovení si plánů na další období. Dovolte mi tedy trochu se poohlédnout za uplynulým rokem. Za Machstav musím říci, že uplynulý rok 2018 byl výjimečný, a to hned z několika pohledů. Objem zrealizovaných zakázek, bráno výši obratu, nebyl nikdy v historii firmy takový jako letos. Mám na mysli rekordně vysoký!  Tento úspěch se nám mohl povést pouze díky Vám, našim zákazníkům. Jste to právě Vy naši zákazníci, kteří nám dali důvěru a svěřili nám zateplení foukanými izolacemi, nebo zateplení fasády, nebo jste nám svěřili rekonstrukci budovy anebo jste nám dali příležitost pro Vás vybudovat zcela nový objekt. Vám všem patří velké poděkování! Vám všem děkujeme za příležitost a přízeň!

Foukané izolace

V letošním roce Machstav zpracoval ve foukaných izolací více jak 250 000 kg izolačních materiálů. K izolačním pracím jsme používali 4 druhy izolačních materiálů. Nejvíce izolací jsme nafoukali ze skelného panenského vlákna. Tento typ izolací neobsahuje žádné chemické přísady – barviva, pojiva a jiné. Jedná se o jednoznačný trend v izolování, který bude svůj podíl na trhu i v následujících letech navyšovat na úkor jiných druhů izolantů.

Stavební část Machstavu

V letošním roce Machstav přesáhl obrat ve stavebně montážních pracích částku 100 mil. kč. Stavební výrobu postupně každým rokem navyšujeme a každým rokem stavíme nebo rekonstruujeme větší a větší objekty. S tím souvisí i rozšiřování našeho týmu o nové kolegy. Na konci roku jsme tým rozšířili o 4 nové zaměstnance a to do pozic, stavbyvedoucí, stavební mistr, rozpočtář a technicko obchodní poradce.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace