Kde všude je vhodný podlahový rošt

Závěrečná pokládka OSB desek zaručí pochozí vrstvu půdního prostoru

Distanční podlahový rošt nahrazuje dutinu pro foukanou izolaci, proto je obzvláště vhodný pro zateplení stropu bez dutiny. Podlahový systém je možné na závěr zaklopit OSB deskami, takže původní vlastnosti půdy zůstanou nezměněny a půda může být poté využita například k uskladnění věcí či k sušení prádla. Podlahový systém může být aplikován také bez záklopu pouze jen s vytvořením revizních lávek, které umožní pohyb jen na důležitá místa na půdě. Toto řešení je vhodné pro bytové a rodinné domy, kde je již půda bez dalšího využití. 

Distanční podlahový systém nabízí možnost vytvoření revizních lávek

Vytvořením revizních lávek majitelé objektu sníží náklady za pořízení tepelné izolace. Podlahový systém je velmi variabilním řešením téměř pro každý tepelně izolovaný prostor. U podlahového roštu je možné nastavit jak výšku, tak šíři spojovacích latí přesně podle potřeb izolovaného prostoru. Variabilnost distančního podlahového roštu umožňuje sestavení čtverců či obdélníků přesně tak, aby místa, která jsou na půdě více využívaná, byla pevnější. U podlahového roštu je možné sestavit si výšku přesně tak, jak potřebujeme, takže získáme tepelnou izolaci s maximální účinností.

Distanční podlahový systém umožňuje snadné uložení rozvodů elektroinstalace

Většina podlahových roštů konkurenčních společností se skládá z lamel, které po zafoukání tepelně izolačním materiálem nedokonale izolují. Distanční podlahový systém společností Machstav je jiný, protože stačí pouze posunout nosný hranol či popřípadě zkrátit nebo vynechat roznášecí lať a získáme naprosto unikátní systém, který dokonale izoluje také v obtížně dostupných místech například u komínů či u potrubí klimatizace. Distanční podlahový systém nabízí jednoduché uložení rozvodů elektroinstalace. Aplikace podlahového systému trvá zkušeným pracovníkům společnosti Machstav na standardně velkou plochu přibližně tři hodiny. Po úspěšném položení se může do podlahového systému aplikovat tepelně izolační materiál. Tepelně izolační materiál, který společnost Machstav v těchto případech aplikuje, vytváří souvislou vrstvu bez vzniku tepelných mostů.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace