Zateplení Trutnov

V říjnu 2022 zrealizovala Poctivá izolace zateplení stropu rodinného domu v obci Nové Buky. Jednalo se o novostavbu typu bungalov se sedlovou střechou, vazníkovou konstrukcí krovu a sádrokartonovým podhledem. Ve spletité vazníkové konstrukci je tradiční pokládka izolačních desek velmi složitá a časově náročná. Ideálním řešením je foukaná izolace od Poctivé izolace. Foukaná vata vytvoří na stropě domu celistvou vrstvu bez jakýchkoliv tepelných mostů a během pouhých několika hodin je strop dokonale zaizolován. Zavolejte nám na 721 207 099 a poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. Působíme po celé České republice. Vyzkoušejte si nás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace