Ve 40. týdnu jsme dokončili a předali

do řádného užívání rekonstruované dvě haly chovu prasat ve Středočeském kraji. Jednalo se o komplexní rekonstrukci včetně technologie. Technologickou část řešila specializovaná firma. Stavební část o celkovém rozsahu 12 000 000kč byla svěřena naší společnosti. Stavba byla dokončena včas a bez nedodělků.

 

V tomto samém týdnu

jsme dokončili montáž 6 kusů zateplených vrat na farmě chovu brojlerů v jižních Čechách a to včetně nových asfaltových nájezdů. Dále jsme dokončili a předali novou střechu na hale výkrmu brojlerů. Na této stavbě jsme společně se střešní krytinou i foukali minerální izolaci, montovali odvětrávací střešní systém.

 

Ačkoliv byl v pátek svátek

tak k množství práce jsme museli jet foukat izolace i v tento den. Za tento týden jsme provedli několik realizací foukaných izolací především do novostaveb rodinných domů. Ve 39. týdnu nám úspěšně probíhá několik staveb nejednou. Jedná se především opláštění nové výrobní haly v Bystřici nad Pernštejnem. Rozeběhla se další etapa rekonstrukce mlékárenského provozu v Přibyslavi. Zdárně pokračujeme v rekonstrukci haly chovu prasat v Hradeckém kraji, kde začínáme odlévat novou spodní část stavby, takzvané kejdové vany – celorošt chovu prasat. Na stejné stavbě jsme úspěšně zahájili montáž opláštění stěn a podhledů sendvičovými panely. Samozřejmě naše klempířská dílna nestojí na prázdno, ale vyrábí prvky nejenom pro všechny naše stavby, ale i pro jiné odběratele.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace