Desátý týden roku 2019 v Machstavu

Tento týden nám ovlivnily jarní prázdniny. Několik našich kolegů si bralo dovolené a vyrazilo se svými rodinami za odpočinkem. Termín prázdnin se celkem sešel i s termínem dokončení odevzdání všech podkladů (smlouvy o dílo, pojistky, bankovní záruky apod.) k vyhraným zakázkám. Tudíž týden volna přišel velmi vhod a veškerý shon se zásadními výběrovými řízeními skončil v pravý okamžik – těsně před prázdninami. Nám v Machstavu se podařilo vyhrát několik zajímavých zakázek. Jednou z vysoutěžených byla i ona, kterou jsem popisoval cca před 3 týdny a v té době se jednalo ještě o cenovou nabídku, jejíž rozsah položkového rozpočtu přesahoval 370 stran. Takže k této vyhrané zakázce jsme tedy znovu tiskli rozpočty jako povinnou přílohu ke smlouvě o dílo. Vše 3x. Vše podstatné, co jsem chtěl uvést k problematice tištěných rozpočtů, jsem napsal již minule právě cca před těmi třemi týdny. Nyní je čas jít dále. Čeká nás samotná realizace této akce. A nejenom jí.

 

Foukané izolace

V tomto týdnu jsme pokračovali ve foukání rodinných domů. Celkové jsme spotřebovali cca 3 500kg minerálních izolací na bázi skla. Brzké jarní měsíce pro foukané izolace a pro stavebnictví všeobecně jsou a vždy byly vůbec ty nejslabší v celém roce. Nicméně letošní březen vypadá velmi slibně a pokud vše dopadne, tak jak je naplánováno, bude se jednat o velmi pěkný výkon. Necháme se překvapit.

 

Zahájení rekonstrukce

V tomto týdnu jsme spustili rekonstrukci II. NP v administrativní budovy v Dobroníně. O tom, že se naše řady kolegů rozšířily, víte z minulých příspěvků. Toto rozšíření si žádalo i adaptaci zasedací místnosti na kanceláře. Adaptace proběhla úspěšně. Nyní nám ovšem schází zasedací místnost, proto se pouštíme do rekonstrukce II. NP. Očekáváme, že se nám podaří rekonstrukci dokončit do konce září 2019.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace