Úspěšné realizace v uplynulém týdnu

V týdnu od 15. října se nám na středisku foukaných izolací podařilo zrealizovat 15 úspěšných realizací o celkovém objemu cca 500m3 nafoukaných izolací. To představuje zhruba 10 000 kg zpracovaných izolačních materiálů. Pokud bychom na každé zakázce nafoukali pouze 25cm vrstvu izolace, tak by se jednalo o zaizolovanou plochu cca 2 000m2. Samozřejmě, že nefoukáme pouze vrstvu 25 cm, ale různorodé vrstvy. V novostavbách rodinných domů se jedná o vrstvy i 40-50cm.

Foukané izolace nejsou pouze o izolacích

S tepelnými izolacemi mnohdy souvisí i preventivní ochrana dřevěných konstrukcí střechy a stropu před dřevokaznými škůdci. Machstav poskytuje komplexní řešení půdních a podstřešních konstrukcí, takže vždy při zaměření stropů a střechy za účelem zpracování posouzení vhodnosti zateplení a vypracování konkrétního technického návrhu včetně cenové nabídky řešíme i problematiku ochrany dřevěných částí střech před dřevokaznými škůdci.

V Machstavu dále probíhají

výběrová řízení a pohovory na různé pracovní pozice. S výběrem našich nových kolegů se blížíme do finále a těšíme se, jak své nové kolegy uvítáme v našem kolektivu rodinné firmy. Ihned po nástupu Vám, našim zákazníkům, je představíme. V dnešní době není vůbec jednoduché nalézt kvalitní zaměstnance. Jedná se o běh na dlouho trať řečeno v běžecké terminologii, takže hlavně nepřepálit začátek běžet si ve svém tempu a trpělivě absolvovat pohovory a pečlivě vybírat. Ano vybírat, protože si skutečně můžeme vybírat s dostatku uchazečů, kteří mají zájem pracovat pro Machstav. A budu upřímný, překvapilo nás, kolik kvalitních lidí  nás navštívilo na pohovorech. Takže lidi jsou jenom se musí hledat na správných místech…

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace