Co je to za materiál foukaná minerální vlna?

Jedná se speciálně ve výrobě upravený izolační materiál určený pouze pro foukanou technologii. Izolační minerální vlákna jsou známa především z použití minerálních (někdy označení čedičových nebo skelných) desek používaných k izolaci fasád apod. Základ pro výrobu materiálu na foukání je stejný jako u výroby desek, ale postup výroby je jiný. Výrobci granulátu (označení materiálu určeného pro foukání) jsou stejní jako výrobci minerálních desek.

Veškeré materiály, se kterými pracujeme, jsou certifikované a zapsané v Seznamu schválených výrobních technologií programu Zelená úsporám. Na vyžádání certifikáty zašleme nebo předáme při realizaci či bezplatném posouzení objektu.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace