Co je to foukaná izolace

K aplikaci foukané izolace běžně využíváme dva druhy tepelně izolačních materiálů

Zateplení domu lze v současné době provést dvěma základními druhy tepelně izolačních materiálů, které se používají k aplikaci foukané izolace. Prvním materiálem, který se v současné době používá k aplikaci foukané izolace je skelné minerální vlákno, též někdy také označované jako křemenné. Druhým materiálem je poté čedičové minerální vlákno. Mohlo by se zdát, že tyto dva materiály vhodné k aplikaci foukané minerální izolace jsou naprosto shodné, ale není tomu tak, protože rozdílů je celá řada. Hlavním rozdílem mezi těmito dvěma materiály je rozdílná dosažená objemová hmotnost po zafoukání. Rozdílná dosažená objemová hmotnost určuje, že každý z těchto tepelně izolačních materiálů je vhodný k zateplení rozdílných konstrukcí objektu. Každý tento materiál nabízí odlišné využití, přestože oba dva tyto typy materiálů jsou vyrobeny z kamene.

Vhodnost tepelně izolačního materiálu určuje technický pracovník společnosti

Jak zjistím jaký tepelně izolační materiál použít na zateplení každé konkrétní části objektu? S touto otázkou si rozhodně nemusíte dělat starosti, protože vhodnost tepelně izolačního materiálu u každého konkrétního objektu určují profesionální pracovníci solidní společnosti. Mezi hlavní výhody foukané izolace z minerálních vláken patří nehořlavost, voděodolnost, daný materiál také minimálně sléhává, takže po celou dobu si v konstrukci objektu drží jeden stálý tvar.

Materiál na foukanou izolaci velmi dobře odolává hluku

Daný materiál velmi dobře odolává hluku, což jistě patří mezi významný klad tohoto izolačního materiálu. Metoda jakou je foukaná izolace se vyznačuje velmi snadnou aplikací nejen s minimálními náklady i v obtížně dostupných prostorech a to bez složitých zásahů do konstrukce objektu. Aplikace probíhá rychle a bez odkladů. Během jednoho dne jsou schopni pracovníci naší společnosti aplikovat daný materiál foukanou minerální izolací na plochu o velikosti 300m2 o standardních tloušťkách izolace 20-30cm.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace