43. týden v Machstavu

v týdnu od 22.října jsme nafoukali něco málo přes 16 000kg izolací. Dokončujeme stavbu opláštění nové budovy v Kosteleckých uzeninách. Na této stavbě jsme dodávali a montovali sendvičové panely na stěny a trapézové plechy na pro střešní plášť.

Dokončili jsme rekonstrukci provozu v Pribině v Přibyslavi. I zde jsme montovali a dodávali sendvičové panely. A další dokončenou stavbou je hala společnosti Cooper v Bystřici nad Pernštejnem. Opět dodávka a montáž sendvičových panelů. Z toho je vidět, že minulý týden byl ve znamení dokončování staveb. Samozřejmě když něco končí, tak něco nového začíná.

 Nová stavba

minulý týden byl ve znamení příprav rozjezdů nových staveb. Začátkem listopadu nás čeká rekonstrukce 2 hal zemědělského provozu v Moravanech. Na této farmě budeme provádět komplexní rekonstrukci hal. Úprava střechy, ventilačního systému, podlah uvnitř haly – asfaltové, vysprávka omítek a jejich nátěr, nové podhledy ze sendvičových panelů, venkovní omítky, nátěry ocelových konstrukcí, nový dešťový systém, nově vyasfaltovat vyskladňovací rampy a mnoho dalších drobných stavebních úprav.  

Dále připravujeme výměnu podhledu haly výkrmu kuřat v jižních Čechách, na kterou nastoupíme opět začátkem listopadu.

Rozeběhli jsme rekonstrukci dešťové kanalizace administrativní budovy zemědělského podniku ve východních Čechách.

A samozřejmě máme naplánované foukané izolace na další týden.

 

Výběrová řízení

se dostávají do závěrečné fáze. Byl přijat nový stavbyvedoucí, který nastupuje 1.11.2018. Proběhla dohoda s novým rozpočtářem, který bude připraven naskočit do našeho rozjetého vlaku od 1.12.2018. Dále nás čeká vybrat a přijmout stavbyvedoucího juniora a technicko-obchodního poradce.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace