16. týden v Machstavu

Foukané izolace od začátku roku 2019 jedou ve velmi slibném tempu, které zatím nepolevilo. Podařilo se nám zaškolit a zapracovat nové realizační kolegy, kteří měli možnost se v uplynulých 2 týdnech  účastnit realizací velmi pěkných zakázek – zateplení stropu Mateřské školy, zateplení podhledu výrobní haly vstřikování plastů, několika novostaveb rodinných domů, zateplení stropu opravárenské dílny apod. 

 

Stavby

Rozeběhly se nám další stavby a v současné době pracujeme na realizacích v Pribině v Přibyslavi, Kosteleckých uzeninách v Kostelci u Jihlavy, v Osíku stavíme melanžárnu, v Tišicích rekonstruujeme 3 haly výkrmu prasat. Dokončili jsme rekonstrukci 2 hal v Moravanech. Dále rekonstrukci sociálního zázemí v České Bělé. Zrekonstruovali jsme střechu dílen v Jičíně. Připravujeme rozjezd velké zakázky rekonstrukce 6-ti hal chovu prasat v Lužci nad Cidlinou. A mnoho dalších staveb.

 

Rekonstrukce areálu Machstav

Dokončili jsme adaptaci zasedací místnosti na kanceláře pro oddělení Staveb. Všichni už mají zařízená plně funkční pracoviště. Pokračujeme na úpravách II. NP, kde chystáme novou zasedací místnost, sociální zázemí a další prostory. Jsme ve fázi budování elektroinstalace, podlahového topení v sociálkách a vodoinstalace. Rekonstrukce výrobních a skladovacích prostor rovněž pokračuje podle plánu. Je stržena první část střešní konstrukce, chystáme budování nového věnce pro uložení nových dřevěných vazníků. Počasí zatím přeje, tak snad nám to vydrží co nejdéle.

 

 

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace