13. týden v Machstavu

Tento týden byl nejenom posledním týdnem v měsíci březnu, ale i posledním týdnem prvního čtvrtletí roku 2019. Tak jako ve většině případů i tento týden začnu hodnocením foukaných izolací a protože byl minulý týden posledním týdnem čtvrtletí, mohu zhodnotit uplynulé první 3 měsíce roku. Od ledna do konce března jsme spotřebovali zhruba 50 000 kg, v drtivé většině skelných, izolačních materiálů. V přepočtu na zrealizované m3 se jednalo o nejlepší výsledek za 1. čtvrtletí v historii firmy Machstavu. V porovnání s 1. čtvrtletím roku 2018 se jedná o nárůst v počtu zrealizovaných m3 o 65%! Pro zajímavost v porovnání stejného období v roce 2017, tedy první čtvrtletí, ve stejném ukazateli, tedy nafoukané m3 se jedná o nárůst o neuvěřitelných 200%!

 

Rekonstrukce Machstavu

Začátkem března jsem Vás informoval o tom, že bychom rádi dokončili úpravu kanceláří rozpočtářů a stavbyvedoucích a jejich vedoucího. Mohu říci, že se nám náš cíl podařilo splnit. Všichni již pracují v plně vybavených kancelářích. Zahájili jsme rekonstrukci střechy výrobního areálu. Protože nejenom prací je člověk živ a všichni máme nějaké záliby a koníčky, tak měsíc březen byl ještě poslední měsícem, kdy se dalo užít posledních dní lyžování. Protože jsou v našich řadách lyžaři, vyrazili jsme s kolegy ještě jednou na poslední výlet za sněhem. 

 

Co nás čeká v dubnu

V tomto období finišuje příprava staveb, které jsme vyhrály ve výběrových řízeních v zimním období. Některé se již rozeběhly, ale s těmi největšími začínáme právě v dubnu a květnu. Ve foukaných izolacích chceme mít plně zapracované nové kolegy do realizace, kteří se v prvním dubnovém termínu zaškolují do nové profese. V průběhu dubna bychom rádi začali s montáží první části nových vazníkových krovů včetně střešní krytiny. Zároveň bychom chtěli mít v průběhu dubna hotové rozvody vody, kanalizace a elektroinstalace v nově budovaném II. NP administrativní budovy.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace