Izolace Jihlava

V září 2022 provedla Poctivá izolace zateplení stropu novostavby rodinného domu v Pístově u Jihlavy. Šlo o novostavbu s valbovou střechou, vazníkovou konstrukcí a lehkým SDK podhledem. Jako materiál byl zvolen Supafil loft od společnosti Knauf, což je skelná minerální izolace, která disponuje nízkou objemovou hmotností, je nehořlavá, prodyšná a nesléhává. Náš profi tým proškolených pracovníků zvládl strop zateplit během chvilky. Zavolejte nám na 722 489 388 a poptejte si zateplení stropu od Poctivé izolace i Vy. S přípravou, výběrem toho pravého izolačního materiálu a s čímkoliv dalším Vám rádi poradíme a pomůžeme v rámci našeho špičkového zákaznického servisu. Poctivá izolace je tu pro Vás.

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace