V Machstavu jsme opět v plném nasazení

Jsme za polovinou ledna a pracovní tempo po dovolených z konce roku 2019 je již v plném proudu. Na foukaných izolacích jsme se rozjeli do velmi dobrého tempa. Zrealizovali jsme několik zakázek, které již stihly využít naší bonusové akce – každý 10. balík izolace zdarma. Mimo těchto bonusových zakázek jsme zateplovali domy, na kterých majitelé dokončili přípravy, tak abychom mohli provést samotné zateplení.

 

Ideální čas se začít připravovat na letní vedra

Není bez zajímavosti, že jsme na začátku letošního roku řešili několik poptávek s dotazy, jak snížit dopady letních veder, protože se střechy přehřívají. Tato problematika je velmi aktuální pro střechy s plechovými krytinami a pro provozy s velkou plochou střech. Takovou typickou střechu vlastní zemědělci na objektech s chovem prasat nebo drůbeže. Dopady letních veder se dají velmi často a velmi levně snížit na minimum. Je k tomu potřeba několik opatřeních. Dobře zaizolovat podhledy kvalitní tepelnou izolací, zajistiti dostatečné množství přisávacích otvorů do půdního prostoru a zajistiti odvětrání ve hřebeni střechy. Pokud se vše dobře a pečlivě spočítá, tak lze těmito jednoduchými opatřeními snížit teplotu v půdním prostoru o desítky stupňů a v samotné chovné hale dokáže teplota klesnout o 5-8°C. Chovatele kuřat a prasat vědí, že oněch 5-8°C je velmi výrazná pomoc. V letních vedrech, kdy hrají velmi významnou roli desetiny °C, je takovýto pokles teploty obrovským přínosem, obzvláště jsou-li haly plně kuřat těsně před vyskladněním. Navíc dobře zateplená a odvětraná střecha rapidně snižuje provozní náklady chovatelů v podobě velkých úspor za vytápění především v zimních zástavech. Máme klienta, kde jsme zatepleným podhledem dokázali snížit náklady za topení o 50%! A to už je sakra znát! Ale pozor! Samotné odvětrání bez správného množství přisávacích otvorů nefunguje správně nebo se dá i říci, že nefunguje vůbec. Tak jako odvětráním nesnížíte teploty v hale, pokud nebudete mít dostatečně zaizolovaný podhled. Nebo pokud izolace nebude kvalitní, a nebo pokud bude provedena velmi špatně, zrovna tak Vám nepomůže snížit teploty v prostoru chovné haly samotné kvalitní zateplení. Prostě v hale snížíte teplotu pouze souborem všech opatření dohromady za předpokladu, že všechna uvedená opatření budou provedena, profesionálně, odborně a zcela precizně. Proto se vždy obracejte pouze na zkušené odborníky. Třeba v Machstavu pracují lidé, kteří se problematice zemědělských hal věnují 14 let! Za tu dobu pomohli svými znalostmi vylepšit vlastnosti stovkám zemědělských hal. Především s chovem drůbeže a prasat. Machstav je dlouholetým partnerem těch největších producentů kuřat a prasat v celé ČR.  Zavolejte nám 722 689 388 a velmi rádi Vám poradíme, co dělat právě s Vaší halou.

 

Machstav posiluje tým

Na začátku roku se náš tým rozrostl o nové posily na pozici rozpočtáře a přípraváře. Do našich řad jsme přijali paní Olgu jelínkovou a paní Barboru Vidlákovou. Až nadejde správný čas budou Vám představeni v našem nepravidelném okénku Machstav představuje. V současné době hledáme novou nebo nového účetního. Rozeběhla se první výběrová řízení a všichni věříme, že tato pozice bude velmi brzy obsazena. Ti, co sledují Machstav trochu déle vědí, že pozici účetní zastávala, a ještě zastává zakládající členka týmu Machstav paní Lenka Machová. Lenka vedle účetnictví vedla zároveň i jinou administrativní agendu, tak jako několik dalších našich kolegů. Rozhodli jsme se veškerou firemní agendu, kterou jsme povinováni vůči zejména státním organizacím, bankám, pojišťovnám, našim dodavatelům, odpadovému hospodářství a co já vím vůči komu ještě všemu sloučit pod jednu osobu, a to Lenku Machovou. No, a na její místo nyní hledáme onoho účetního nebo onu účetní. Takže pokud máte zájem pracovat v dynamicky se rozvíjející společnosti jakou je právě Machstav a jejíž výkon měřeno výší obratu roste každým rokem dvouciferným číslem, tak nám zašlete svůj životopis na email info@machstav.cz

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace