Úspora díky sendvičovým panelům

Úspora financí po provedené tepelné izolaci je u každého objektu rozdílná

Sendvičové panely jsou vhodné především na tepelnou izolaci zemědělských, průmyslových a také ostatních objektů. Sendvičové panely se využívají hlavně pro své naprosto unikátní vlastnosti a nízkou pořizovací cenu. Kolik ušetřím po zateplení sendvičovými panely? Tato otázka je celkem složitá, protože záleží na více faktorech například na velikosti tepelně izolovaného objektu, na jeho konstrukčním řešení a podobně.

Před zateplením objektu nejprve probíhá jeho posouzení technikem

Před samotným začátkem práce poskytuje společnost Machstav všem svým zákazníkům naprosto zdarma a bez závazků službu posouzení objektu. Kdy Vás v místě tepelně izolovaného objektu navštíví náš technik, který objekt nejprve prohlédne a poté posoudí a navrhne mu individuální řešení zateplení přesně dle jeho potřeb. Technický pracovník společnosti Machstav Vám vytvoří také kalkulaci nákladů, takže budete přesně vědět, jak vysokou finanční investici bude tepelná izolace Vašeho objektu vyžadovat. Pokud máte nějaké otázky, pak se ptejte našeho technika, který Vás se vším ochotně seznámí.

Nejvýraznější úsporu do rozpočtu Vám přinese zateplení stropu

Kdy se mi vydaná investice do tepelné izolace vrátí? U odpovědi na tuto otázku je nutné zohlednit více kritérií dle vlastností každého tepelně izolovaného objektu. Můžeme však říci, že na investici vydané do tepelné izolace rozhodně neproděláte, protože do několika let získáte investici zpět na úspoře tepla a poté už pouze šetříte. V současné době jsou ceny energií velmi vysoko a do budoucna můžeme očekávat pouze jejich vzrůst. Největší úsporu Vám přinese tepelná izolace stropu, protože teplo stoupá vzhůru, takže stropem dochází k nejvyšším tepelným ztrátám. Odborně provedená tepelná izolace stropu sníží průměrně náklady na vytápění Vašeho objektu až o sedmdesát procent ročních nákladů na vytápění objektu. Takto vysoká úspora není rozhodně zanedbatelná, proto se rozhodně vyplatí oslovit odborníky ze společnosti Machstav a nechat si tepelně izolovat svou nemovitost.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace