Rekonstrukce dílen v plném proudu

Ve 30. týdnu a ani v přelomovém 31. týdnu prázdnin jsme opět nezaháleli. A nepolevujeme ani v současném 32. týdnu!

Velké změny ve všech částech areálu

Co se týče rekonstrukce – pracujeme nepřetržitě na všech částech a v tomto článku bychom shrnuli všechny změny za poslední týdny. Nad klempířskou dílnou komplet zmizel trámový strop. Staré trámy se odvezli a využije je firma, která jim dá druhou šanci a účel. Na dílně díky tomu můžou pokračovat přípravy pro nový krov. Vyzdívala se nadezdívka a dělalo se bednění pro věnec. Demontovala se stará rozbitá okna a okenní otvory se zapravily tak, aby byly připraveny pro nová okna. Postupně se odvážela veškerá stavební suť. O víkendu bylo rozhodující počasí. Potřebovala se sundat poslední část střechy nad dílnami, kde je zázemí pro pracovníky. Důležité bylo, aby nepršelo a nestalo se, že by místnosti pod stropem promokly. To by nebylo, aby nepršelo, a tak se demontáž střechy přesunula na pondělí a úterý. Pro jistotu je dílna přikryta plachtou, aby nám případné deště nepoškodili interiér šaten a zázemí. V pondělí se odstranili staré železné sloupy. V zadní části dílen se minulý týden odbednily okenní klenby a zapravovala se potřebná místa. V dílnách jsme taky řešili problém s vlhkostí obvodových zdí. Kolem budovy se provedla odkopávka obvodového zdiva tak, aby se mohla provést a vytáhnout hydroizolace pro odvedení zemní vlhkosti. V interiéru byl problém s vlhkostí vyřešen větranou mezerou z CETRIS desek.

V administrativní budově v 1.NP se vydláždila podlaha v prostoru skladu. Ve 2.NP proběhly práce ve větším rozsahu. Prováděly se podlahy ve všech místnostech. Skladba podlahy byla zvolena s vyrovnávacím podsypem. Doplnila se dodatečnou izolační vrstvou a zaklopila se podlahovými dílci. V areálu firmy proběhly také zemní práce na přípravu pro plynovodní přípojku.

Efektivní plánování

Foukací party měly kalendáře také plné. Nafoukalo se 771 m3 izolace. Zároveň u jedné akce proběhlo kompletní ošetření krovu a vybudování podlahového roštu. Dobrým plánováním foukaných izolací se také vykryl nedostatek pracovníků a obě foukací party tak vypomáhají na stavebních zakázkách.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace