Proč sendvičové panely

Sendvičové panely po zateplení brání přehřívání objektu v letním období

Sendvičové panely poskytují uživatelům objektu naprosto skvělou tepelně izolační ochranu. Průměrná úspora po provedené tepelné izolaci sendvičovými panely sníží Vaše roční náklady na vytápění objektu o sedmdesát procent. Fascinující vlastnosti tohoto tepelně izolačního materiálu poznáte nejen v zimě, ale také v létě, kdy většinu objektů bez tepelné izolace trápí přehřívání místností. Daný objekt se tak velmi špatně větrá a pobyt v místnostech takového domu je naprostým utrpením.

Společnost Machstav ke své práci používá materiály nejvyšší kvality

Společnost Machstav používá k tepelné izolaci průmyslových, zemědělských a jiných objektů nejběžněji sendvičové panely, kde jádro tvoří jednak polyuretan a jednak minerální vlákna. Sendvičové panely, kde jádro tvoří minerální vlákna, jsou obzvláště vhodná všude tam, kde je kladen důraz na protipožární odolnost. Sendvičové panely s jádrem z tuhého polyuretanu mají po celém světě velmi dlouhou historii nejen pro svou nízkou pořizovací cenu a snadnou manipulaci, ale také pro své naprosto úžasné tepelně izolační vlastnosti.

Sendvičové panely se uplatní i uvnitř objektu jako vnitřní příčky

Tepelně izolační panely se montují přímo do ocelové či panelové konstrukce objektu, kde jsou upevněny kotvením. Dané kotvení zůstane ukryto pod dalším panelem, protože sendvičové panely se montují přes sebe. Tepelně izolační panely se nevyužívají pouze na tepelnou izolaci stěn a střech, ale svou funkci také skvěle plní i uvnitř objektu, kde se umisťují jako vnitřní příčky. Vnitřní příčky je možné kdykoliv demontovat či vrátit jednoduše zpět. Sendvičové panely jsou na místo určení dodávány o maximální délce 16 metrů. Dejte si pozor na podvodné firmy, které se vyskytují na současném trhu, protože se chtějí obohatit na úkor svých klientů a tak dodávají sendvičové panely neznámých výrobců, které po aplikaci jednak nedosahují maximálně účinné tepelné izolace, ale také korodují a různě se deformují.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže za 3-4 hodiny uspořit až 40% nákladů na vytápění.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace