Ošetření a zateplení trámového stropu kulturního domu v Radkově

  • Ošetření krovu a foukaná izolace
  • Ošetření krovu a foukaná izolace
  • Ošetření krovu a foukaná izolace
  • Ošetření krovu a foukaná izolace
  • Ošetření krovu a foukaná izolace

Státní správa

Foukaná izolace

30.07.2018

Obec se rozhodla zlepšit kvalitu pobytu ve starém kulturním domě. Kulturní dům prošel částečnou rekonstrukcí, ale po zateplení obvodových zdí  bylo potřeba také zateplit vrchní část budovy tak, aby neunikalo teplo vrchním trámovým stropem do nevytápěného půdního prostoru. Jedině tak je celá rekonstrukce zcela efektivní. Po prohlídce a zaměření naším technikem, bylo investorovi odborně poraděno s výběrem izolačního materiálu a doporučena optimální výška izolace pro maximální zateplení a úsporu energií.
Po odkrytí prkenného záklopu trámového stropu bylo potřeba vyměnit některá shnilá prkna. Investor se rozhodl i pro ošetření stropní konstrukce nástřikem proti dřevokazným škůdcům. Bylo potřeba provést dvě vrstvy nástřiku Lignofix Super. Provedení nástřiku stropní dřevěné konstrukce proti dřevokazným škůdcům není pro naši firmu žádným problémem, i na tento problém se specializujeme. Po těchto úpravách byla stropní konstrukce zcela připravena na nafoukání izolačního materiálu. Nejvhodnějším izolačním materiálem byl Supafil loft. Jednou z mnoha výhod tohoto materiálu je jeho nesléhavost – lze tedy maximálně využít/vyplnit dutinu trámového stropu. Pracovníci Machstavu měli do půdního prostoru přístup ze schodiště stropním výlezem a veškeré práce provedli během 2 dnů.

Oblast:Opava
Objem:39,9 m3
Materiál:Supafil loft
Objekt:Státní správa

Typ

  • Trámový strop

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace