Machstav ve 3. týdnu 2019

školení pokračují. V tomto týdnu jsme dokončili všechna pravidelná každoroční školení, která nám oživují správná chování na silnicích – školení řidičů referenčních vozidel. Zopakovali jsme si a oprášili si znalosti z bezpečnosti práce a první pomoci. A protože se na stavbách pohybujeme ve výškách, tak nemohlo chybět oblíbené školení zaměřené na pohyb a práci ve výškách. Dále v Machstavu používáme manipulační techniku (vozíky, ještěrky, plošiny), tak nemohlo chybět školení s touto tématikou. Závěrem jsme prodělali školení zaměřené na požární bezpečnost.

 

Foukané izolace

mimo školení jsme stihli i pracovat. Středisko foukaných izolací zvládlo zaizolovat stropy na pěti rodinných domech především na Vysočině. Leden a únor bývají pro foukané izolace nejslabší měsíce roku, a to už historicky. Nicméně letošní leden vypadá velmi, velmi nadějně. Jsme sice zatím v polovině měsíce, ale zrealizované a objednané objemy izolací jsou víc než povzbudivé. Takže si budeme držet palce, abych letošní leden mohli považovat za nejúspěšnější leden v celé historii firmy.

 

Noví kolegové v týmu Machstav

na podzim roku 2018 jsme vybírali nové kolegy do našeho týmu. O tom jste byli pravidelně informování v průběhu podzimu. Našim záměrem bylo posílit tým na úrovni rozpočtování staveb, vedení staveb a obchodu. Vzhledem k tomu, jaká panuje situace na trhu práce, myslím, že jsme měli štěstí a věřím, že i úspěšnou ruku při výběru nových kolegů. Naše rozpočtové oddělení posílil Libor Urbanec, který k nám přišel ze společnosti HILTI. Řízení staveb jsme rozšířili o Josefa Šoukala, který nastoupil na pozici stavbyvedoucího a před nástupem podnikal. Dále jsme k řízení staveb přijali Radka Kožiarského na pozici stavebního technika. Radek k nám přišel z Motorpalu. No a poslední posilou je Martin Patry, který rozšířil naše obchodní oddělení a přišel k nám ze společnosti CIUR. Jsme přesvědčeni, o tom, že všichni naši noví kolegové přispějí svými znalostmi, dovednostmi a zkušenostmi k dalšímu rozvoji celé společnosti Machstav.

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace