Machstav v roce 2020

Tento týden je prvním týdnem roku 2020, kdy jsme po dovolených vyjeli realizovat zateplení foukanými izolacemi. Čeká nás zateplení několika novostaveb rodinných domů. Budeme provádět foukanou izolaci ve dvou starších rodinných domech. V pátek nás čeká pravidelné školení BOZP, školení řidičů a několik dalších školení.

 

Využijte izolaci s dárkem

Všem našim zákazníkům, kteří do 31.3.2020 u nás objednají a zároveň s námi i zrealizují zateplení svého domu foukanou izolací věnuje Machstav jako dárek každý desátý balík izolace ZDARMA. Jestli se bojíte, že bychom Vám všem, kteří budete chtít izolaci s dárkem, nestihli do konce března 2020 zateplit Vaše domy, tak se bojíte zbytečně. Naše foukací kapacity jsme navýšili a na všechny se dostane. Nebojte se a klidně objednávejte!

 

Stavby

Po dovolených se nám úspěšně rozbíhají i stavební zakázky, které přes období Vánoc. Ke konci roku 2019 jsme dokončili několik staveb a několik menších projektů se chystá na rozjezd ke konci ledna 2020. V současné době se Machstav účastní několika výběrových řízení, ve kterých jsme v užším výběru a čekají nás poslední kroky k získaní nových zakázek. Celkově se jedná o 5 zakázek v celkové hodnotě stavebních prací převyšujících 100 mil. kč. Věříme, že většinu z nich vyhrajeme.    

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace