Machstav v roce 2019

Rok 2019 byl pro Machstav v mnoha ohledech novým. Jednou z novinek je, že Machstav změnil své účetní období. Z klasického období leden-prosinec jsme přešli na hospodářský rok s účetním obdobím duben – březen. Důvodů bylo hned několika a nemá moc velký smysl je jmenovat. Podstatné je, že výkonnostní ukazatele Machstavu na konci roku nejsou celoroční, ale pouze ukazují výsledky za 9 měsíců. Ale i tak je vidět strmý růst výkonosti. Posuďte sami. Jestliže Machstav za celý rok 2018 spotřeboval cca 250 000 kg izolací, tak za období 4.-12. měsíce 2019 to bylo 340 000 kg izolací. Za celý rok 2018 Machstav utržil za provedené stavby 115 mil. kč, tak za období 4.-12. měsíce 2019 to bylo cca 155 mil. kč. Z těchto čísel je patrný růst celé společnosti Machstav. Další novinkou bylo spuštění firemního profilu na Facebooku a Instagramu, k čemuž došlo v letním období. Dále nelze nezmínit, že jsme se pustili do náročné rekonstrukce původních budov v areálu sídla společnosti Machstav v Dobroníně. Obměnili jsme tým našich kolegů.

  

Někdy to nejde, tak jak chceme

Samozřejmě, že jsou chvíle a okamžiky, kdy se něco nepovede, ale v těchto chvílích je velmi důležité, jak se k našim nedokonalostem postavíme my sami. V našem systému řízení je to jednoznačně dané. Jsme to především my sami, kteří ukáží na to, co se nám nepovedlo a nečekáme, zda si naší chyby zákazník všimne, či nevšimne. Pouze ti, kteří si jsou vědomi své chyby, jsou schopni se z ní poučit a zdokonalit se. Ti, kteří se zdokonalovat nechtějí a neplatí to pouze v Machstavu, ale všeobecně, jsou odsouzeni k průměrnosti a k tomu, že je na špici vystřídá někdo jiný. My v Machstavu nechceme být průměrní, a proto se z vlastních chyb poučujeme.

 

A co nás čeká v roce 2020?

Následující rok 2020 bude pro Machstav významný. V prosinci 2020 Machstav oslaví své 10. narozeniny. Po celý rok 2020 budeme pro naše zákazníky ještě zajímavějšími, než tomu bylo doposud. Za dobu existence společnosti Machstav jsme nasadili vysokou laťku kvality odváděných prací a všech našich služeb a tuto laťku chceme v následujícím roce udržet a v ideálním případě jí ještě o malinko zvýšit. Jedině tak si Machstav udrží své dobré jméno. Dále chceme v roce 2020 dokončit rekonstrukci areálu sídla společnosti v Dobroníně. Budeme investovat do rozvoje klempířské dílny.

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace