Machstav v květnu 2019

Je tu opět konec měsíce a čas na krátkou rekapitulaci. Jak už jsme uvedli minulý týden, tak jsme v květnu vyjeli foukat pouze ve dvou týdnech, protože zbytek měsíce jsme se věnovali montážním pracím. Zpět k výkonu foukaných izolací. za dva týdny foukání se nám podařilo aplikovat zhruba 10 000 kg izolačních materiálů. V součtových číslech si foukané izolace v letošním roce vedou stále velmi dobře. Přestože jsme v měsíci květnu měli výše zmiňovanou odstávku, tak celkových číslech od ledna do konce května se stále jedná o nejvýkonnější rok od doby založení firmy Machstav!

 

Rekordní nárůst objemu stavebních prací

Nejenom foukaným izolacím se letos daří. Trochu jsme si už v Machstavu zvykli na to, že objemy stavebních prací každým rokem navyšujeme v řádech desítek procent. Letošní rok nebude zřejmě výjimkou. V květnu se nám podařilo kapacitně doplnit celý rok 2019. Objem nasmlouvaných stavebních zakázek je v řádech několika set milionů korun. Ovšem neusínáme na vavřínech a pracujeme dále. Připravujeme projekty na další rok a několik novinek na delší časové období.

 

Rekonstrukce firmy

V květnu se podařilo zastřešit první část výrobního objektu. Připravit podklad pro novou podlahu. Probíhá příprava sladění vzhledu s původním stavem – velikost a tvar oken. Zaznamenali jsme několik dotazů a zvídavých naťuknutí k naší rekonstrukci a především k jejímu financování. Machstav sice realizuje mnoho staveb pro investory, kteří pro své projekty čerpají dotace. Víme, jak a kde dotace čerpat. Víme, jak si o dotace říci. Jsou vypsané dotační tituly na podporu malých a středních podniků, kam se i Machstav řadí. Jsou vypsané dotační tituly na revitalizace podobných objektů, jako je ten náš, ale Machstav žádné dotace na své objekty nečerpá a čerpat nebude! Jsme hrdí a pyšní na to, že si své budovy opravíme za své vlastní prostředky! Nechceme, aby nám neznalé dotačních instituce, neobeznámené s historii budov a obce dávaly pokyny a vyjadřovaly se k tomu, jak opravit a provozovat náš majetek, ke kterému nemají žádný citový vztah, protože v dané obci nežijí, tak jako my…

Fotogalerie neobsahuje žádné obrázky

 

Pokračujte dále

Reference a realizace

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY A TIPY PRO IZOLACI SVÉPOMOCÍ

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace